علت لرزش های شدید ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی ارج در شرکت ارج سرویس با قطعات با کیفیت و اصل شرکتی و با ضمانت 120روزه انجام می گردد. کلیه خدمات تعمیرات لباسشویی توسط تعمیرکاران ماشین لباسشویی متخصص و با تجربه انجام می گردد.

همچنین تعمیرکاران لباسشویی ارج سرویس با تجربه کاری بالا در زمینه عیب یابی لباسشویی، قادر به تشخیص انواع مشکلات پیش آمده در لباسشویی هستند و در کم ترین زمان ممکن مشکل دستگاه شما را برطرف می کنند و اولویت خود را ابتدا بر روی تعمیر قطعات می گذارند.

آیا ماشین لباسشویی شما در حین کار دچار لرزش فروان میشود؟

در ماشین لباسشویی لرزش کم معمولی میباشد اما اگر بیشتر از حد معمول شود، هم باعث اذیت وآزار افراد خانه هم اطرافیان میشود. و از همه مهم تر باعث صدمه دیدن ماشین لباسشویی میشود.

حال با هم به مشکلات و حل آن ها میپردازیم:

درمدل های مختلف ماشین لباسشویی میتوان علت های متفاوتی برای لرزش وجود داشته باشد اما چندین دلیل مشترک در همه ی مدل ها میتواند باعث لرزش یک ماشین لباس شویی شود و معمولا میتوان راهی برای رفع این مشکل پیدا کرد.

تراز کردن: واشرها دارای پاهای تسطیح شده یا دستی هستند. مهم است که هنگام راه اندازی یک دستگاه ، اطمینان حاصل کنید که هر چهار پایه تنظیم شده است و واشر نیز تنظیم است. معمولا پایه ها برای تراز کردن ماشین استفاده میشود. پایه های تنظیم کننده مکانیز متفاوتی دارد و بسته سطح مکان شما باید پایه های آن را تنظیم کرده تا ماشین لباسشویی تراز شود.

مسائل مربوط به کیت انباشت: واشرها و خشک کن های جمع شده اغلب با کیت انباشته شده همراه هستند که پس از اعمال ، کل واحد را در حین کار با هم ثابت نگه می دارد. اگر این کیت انباشته به درستی وصل نشده باشد یا مشکلش ازبین نرود ، می تواند باعث شود که واشر جمع شده از حالت تعادل خارج شده و لرزش داشته باشد ، به خصوص در چرخه چرخش.

بار نا متعادل: یک بار بزرگ مانند پتو و… میتواند یک طرف واشر را اشغال کرده ،واشر را از حالت تعادل خود خارج کند و باعث لرزش آن شود. اضافه کردن یک یا چند حوله ، یا توزیع مجدد وزن و تنظیم مجدد واشر ، اغلب می تواند این مشکل را برطرف کند. وسایل قابل شستشوی سخت تر ، مانند کفش ورزشی کثیف ، هرگز نباید در ماشین لباسشویی به تنهایی قرار گیرد ، بلکه همیشه باید همراه حوله ها یا سایر موارد نرم تر باشد.

مهار کف پوش کافی: اگر وسایل لباسشویی در طبقه اصلی باشد و اضافه کردن مهاربندی در سقف سطح به طور مستقیم در زیر واشر امکان پذیر است ، این امر باید به واشر کف ثابت ، پایداری دهد و ارتعاشات را به حداقل برساند. اگر اضافه کردن بند بندی همانطور که گفته شد امکان پذیر نیست ، می توانید یک ورقه تخته سه لا 5/8 یا 1 را در زیر هر دو وسیله قرار دهید تا پایداری کف افزایش یابد.

اگر این روش های ساده تر برای شما کار نکند ، سیستم عامل های ضد لرزش با اندازه کامل و همچنین پدهای کوچک در بازار وجود دارد و تلاش برای استفاده از این موارد ممکن است مشکل را برطرف کند. از آنجا که سیستم عامل های کامل بسیار گران قیمت هستند ، ممکن است بخواهید راه حل های دیگر را قبل از طی کردن این مسیر امتحان کنید. پدهای کوچک ضد لرزش یک انتخاب مقرون به صرفه تر است.